Preference
kódem VICTORYEKOI : 350Kč ZDARMA při nákupu nad 3500Kč liber na oslavu vítězství EKOI v Tour Ekoï VÝPRODEJE: až 60% sleva, Udělejte si radost! Nová limitovaná edice slunečních brýlí Ekoï MAGNETIC

Objev Derek GEE (IPT): 3. místo v Critérium du Dauphiné! Dobré znamení pro Tour de France...

S přilbou Ekoï AR14 a brýlemi Premium 90

Publikováno dne 2024-06-10 08:56:39
Aktualizováno dne 2024-06-10 10:24:19

Kanadský cyklista (26), který se loni prosadil na silnicích Gira*, v Dauphiné skončil třetí, což je jeho nejlepší výsledek v týdenním závodě.

Vítěz 3. etapy Derek Gee svým výkonem v horách blafoval pozorovatele. Třikrát se umístil v top 5 v etapách vyhrazených pro vrchaře, včetně pódiového umístění tuto neděli na vrcholu Plateau des Glières.

Tento "překvapivý" výkon je dobrým příslibem etapových vítězství pro Ekoï!

Vyjádření vítěze: "Celý týden jsem byl nervózní, čekal jsem, kdy mi vypoví službu nohy (...) Po dojezdu do cíle jsem tak trpěl, že jsem si to nedokázal užít, ale teď se mi to začíná vsakovat do hlavy."

Vyjádření sportovního ředitele D. Impeyho: "Derek předčil očekávání. Je to čistě zásluha tvrdé práce, kterou do toho vložil (...), ale nejen on, celý tým"

Ekoï vybavení: přilba AR14 a brýle Premium90